Engedélyezett & auditált

NineWin Casino

100% akár 60,000 Ft + 150 ingyen pörgetés
🎰 Játssz Most csak egy percet vesz igénybe
★★★★★ 4.9 / 5
Legutóbbi nyeremények

Népszerű Játékok

Játssz most

Élő Osztós Asztalok a NineWin Casino kaszinóban

Gyakran Ismételt Kérdések

Biztonságos a NineWin Casino kaszinóban játszani?
A NineWin Casino kaszinó a Curaçao-i Szerencsejáték Hatóság (CGA) által engedélyezett, ami biztosítja a játékosok számára a biztonságot és a tisztességes játékot. A szabályozás ezen formája garantálja, hogy a játékok véletlenszerűek és a kifizetések időben történnek. A kaszinó folyamatosan ellenőrzött, hogy megfeleljen a nemzetközi előírásoknak.
Milyen üdvözlő bónuszt kínál a NineWin Casino kaszinó?
A NineWin Casino kaszinó üdvözlő bónusza 100% bónuszt kínál akár Ft45,000-ig és 150 ingyenes pörgetést az első befizetéskor. Ahhoz, hogy jogosult legyél a bónuszra, legalább Ft5,000-t kell befizetned. Ne feledd, hogy a bónuszra 35x fogadási követelmény vonatkozik, amit teljesítened kell a kifizetés előtt.
Milyen befizetési lehetőségek állnak rendelkezésre a NineWin Casino kaszinóban?
A NineWin Casino kaszinóban a minimális befizetési összeg Ft5,000. A kaszinó támogatja a népszerű magyar fizetési módokat, mint például a bankkártyás fizetések, Skrill, Neteller és banki átutalás. A befizetések azonnal feldolgozásra kerülnek, így gyorsan megkezdheted a játékot.
Mennyi ideig tart a kifizetések feldolgozása a NineWin Casino kaszinóban?
A kifizetések feldolgozási ideje a NineWin Casino kaszinóban általában 1-3 munkanapot vesz igénybe. A kifizetésekhez használt módszerek közé tartoznak a banki átutalások és az e-pénztárcák, mint például a Skrill és a Neteller. Fontos ellenőrizni, hogy a számlád teljesen hitelesítve legyen a gyorsabb kifizetések érdekében.
Használhatom a NineWin Casino kaszinót mobil eszközön?
Igen, a NineWin Casino kaszinó teljesen kompatibilis mobil eszközökkel, így bármikor és bárhol játszhatsz okostelefonodon vagy táblagépeden. Az oldal reszponzív kialakításának köszönhetően zökkenőmentesen alkalmazkodik a különböző képernyőméretekhez, biztosítva a kiváló játékélményt.
Hogyan léphetek kapcsolatba a NineWin Casino kaszinó ügyfélszolgálatával?
A NineWin Casino kaszinó ügyfélszolgálata elérhető e-mailben és élő chaten keresztül. Az ügyfélszolgálati csapat készséggel áll rendelkezésedre a nap 24 órájában, hogy segítsen a felmerülő kérdések megoldásában. A gyors és hatékony válaszadás biztosítja a problémamentes játékélményt.
Milyen fogadási követelmények vonatkoznak a NineWin Casino kaszinó bónuszaira?
A NineWin Casino kaszinó bónuszaira 35x fogadási követelmény vonatkozik, ami azt jelenti, hogy a bónusz összegét 35-ször kell megforgatnod a kifizetés előtt. Például, ha Ft10,000 bónuszt kapsz, akkor összesen Ft350,000 értékben kell fogadásokat kötnöd a kifizetés előtt.

VIP és Hűség Programok

Bronz
200 0 Ft fogadás
Cashback5%
MenedzserKözös
Ezüst
1 000 0 Ft fogadás
Cashback7%
MenedzserSzemélyes
Arany
5 000 0 Ft fogadás
Cashback10%
MenedzserSzemélyes
Gyémánt
10 000 0 Ft fogadás
Cashback15%
MenedzserExkluzív

Játék Fejlesztők

Előnyök

+Kedvező bónusz feltételek az első befizetőknek
+Széles játékválaszték, több mint 3000 címmel
+Gyors és egyszerű fizetési módok
+Mobilbarát weboldal, amely minden eszközön jól működik
+Hatékony és segítőkész ügyfélszolgálat
+Biztonságos játék környezet a Curaçao-i licencnek köszönhetően

Hátrányok

A bónuszok 35x megforgatási követelményhez kötöttek
Néhány ország korlátozva van a játékban
A kifizetések feldolgozása néha hosszabb időt vehet igénybe
Mobilalkalmazás

Játssz bárhol — iOS és Android

Ugyanaz a pénztárca, gyorsabb betöltés, azonnali értesítések

Miért válaszd a NineWin Casino-t

🔒
Biztonság

A NineWin Casino a Curaçao-i licenc alapján működik, ami biztosítja a játékosok számára a megbízható és tisztességes játékélményt. Az oldal SSL titkosítással védi a személyes és pénzügyi adatokat.

Gyors kifizetések

A NineWin Casino-ban a kifizetések gyorsan és zökkenőmentesen zajlanak. A legtöbb tranzakció néhány órán belül feldolgozásra kerül, így a játékosok gyorsan hozzáférhetnek nyereményeikhez.

🎮
Játékválaszték

Több mint 3000 játék közül lehet választani, beleértve az olyan népszerű játékokat, mint a Big Bass Bonanza, a Starburst, és a Gold Rush with Johnny Cash. A változatos játékkínálat minden típusú játékos igényeit kielégíti.

💬
Ügyfélszolgálat

A NineWin Casino ügyfélszolgálata több csatornán is elérhető, beleértve az élő chatet és az e-mailt. A támogató csapat gyorsan és hatékonyan válaszol a játékosok kérdéseire.

NineWin Casino kaszinó bónuszok és promóciók

Welcome Bonus
up to 60,000 Ft

Includes 150 free spins.

Megforgatási követelmény35x
Min. befizetés15 Ft
Claim Bonus
Reload Bonus
55% up to 60,000 Ft + 100 free spins on second deposit; 100% up to 60,000 Ft on third deposit

Extra value on your regular top-ups, week after week.

Megforgatási követelmény35x
Min. befizetés15 Ft
Claim Bonus
Cashback
up to 25% weekly cashback

Get a share of your net losses back automatically.

Claim Bonus

Mit Mondanak a Játékosok

★★★★★
Huge game library, and the live tables run buttery smooth on mobile.
ET Emma T.Playing since 2022
★★★★★
Support answered my chat in about two minutes and sorted my deposit instantly.
GF Grace F.High roller
★★★★★
Slick app, easy sign-up, and the slots load fast even on my old phone.
AV Amy V.Playing since 2023
Curaçao LicencEngedélyezett Curaçao által
SSL Titkosítás256-bites titkosítás
Felelős SzerencsejátékFelelős játék támogatása
Biztonságos Fizetési MódszerekPénzügyi tranzakciók védelme

Fizetési Módszerek

A NineWin Casino kaszinó gyors és megbízható fizetési lehetőségeket kínál a magyar játékosok számára. Az egyszerű befizetésekkel és gyors kifizetésekkel biztosítják a zavartalan játékélményt. A népszerű fizetési módok széles választéka áll rendelkezésre, hogy mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet.

MódszerFeldolgozási időDíjak
NETELLER Neteller Instant None
Skrill Skrill Instant None
PayPal PayPal Instant None
Bank Transfer 2-5 business days None
Klarna Klarna Instant None
GPay Google Pay Instant None
Ξ Ethereum Less than 1 hour Network fee
Maestro 1-3 business days None

NineWin Casino kaszinó áttekintés

Engedély Curaçao (CGA)
Indulás éve 2023
Üzemeltető Pointissimo B.V.
Minimális befizetés 15 Ft
Értékelés 4 / 5
Üdvözlő bónusz 100% up to 60,000 Ft + 150 free spins on first deposit
RTP-tartomány 92% – 98%
Játékkategóriák Slots, Roulette, Blackjack, Betting, Video poker, Bingo …

Élő Versenyek a NineWin Casino Kaszinóban

Hétvégi Nyereményeső
Prize pool 450 0 Ft · ends in 6d 12h
Csatlakozz most
1 SpinKing88 234 916 pont 50 0 Ft
2 Oliver M. 191 362 pont 25 0 Ft
3 Jack N. 159 530 pont 12 500 Ft
4 Isla C. 132 460 pont 6 0 Ft
5 SpinKing88 94 984 pont 3 0 Ft
3000+ Játékok
4/5 Felhasználói értékelés
2023 Alapítva
Ft5000 Minimális befizetés

Kaszínó Bónusz Összehasonlító Táblázat

Bónusz típusaMax. bónuszMegforgatási követelményJogosultság
Welcome Bonus up to 60,000 Ft 35x New players
Reload 55% up to 60,000 Ft + 100 free spins on second deposit; 100% up to 60,000 Ft on third deposit 35x All players
Cashback up to 25% weekly cashback All players

Kezdj el játszani 4 egyszerű lépésben

Regisztrálj az oldalon

Látogass el a NineWin Casino kaszinó hivatalos weboldalára, és kattints a regisztráció gombra.

Add meg adataidat

Töltsd ki az űrlapot a szükséges személyes adatokkal, és erősítsd meg az e-mail címedet.

Teljesítsd a befizetést

Válassz egy népszerű magyar fizetési módot, mint például a banki átutalás vagy a Skrill, és fizess be legalább Ft500-ot.

Szerezd meg a bónuszt

Használd ki a 100%-os bónuszt és 150 ingyenes pörgetést a NineWin Casino kaszinóban az első befizetésed után.

NineWin Casino kaszinó – Átfogó útmutató és élménybeszámoló

A NineWin Casino kaszinó a magyar játékosok számára egy modern és izgalmas lehetőséget kínál a szerencsejáték világában. Az online kaszinó 2023-ban alakult, és máris nagy figyelmet kapott változatos játék kínálatával és vonzó bónuszaival. A kaszinó engedélyét a Curaçao Gaming Authority biztosítja, ami biztosítja a játékosok számára a biztonságos és tisztességes játékélményt. Az oldal modern dizájnja és felhasználóbarát felülete ideális választás mind az új, mind a tapasztalt játékosok számára.

Játékok könyvtára

A NineWin Casino kaszinó kiemelkedik a versenytársak közül azzal, hogy több mint 3000 különféle játékot kínál. A játékok között megtalálhatók a klasszikus nyerőgépek, asztali játékok, mint a blackjack és a rulett, valamint az élő kaszinó játékok is. A kaszinó együttműködik a legjobb játékfejlesztőkkel, hogy biztosítsa a játékok minőségét és sokszínűségét. A játékok magas RTP (Return to Player) aránya garantálja a játékosok számára a nagyobb nyerési esélyeket.

Bónuszok és megforgatási követelmények

A NineWin Casino kaszinó vonzó üdvözlő bónuszt kínál új játékosainak, amely 100%-os bónuszt nyújt akár 60,000 Ft értékben, valamint 150 ingyen pörgetést az első befizetés alkalmával. Fontos megjegyezni, hogy a bónusz összegére 35x megforgatási követelmény vonatkozik, ami azt jelenti, hogy a bónusz összegét 35 alkalommal kell megforgatni, mielőtt kifizetésre kerülhet. A bónuszok nagyszerű lehetőséget kínálnak a játékosoknak a kezdőtőke növelésére és a játékok kipróbálására.

JellemzőRészletek
EngedélyCuraçao (CGA)
Játékok száma3000
Minimális befizetésFt5250
Megforgatási követelmény35x
Alapítás éve2023
Weboldal jellemzőiModern weboldal

Befizetések és kifizetések

A NineWin Casino kaszinó többféle fizetési módot támogat, amelyek népszerűek Magyarországon, beleértve a banki átutalást, a hitel- és bankkártyákat, valamint az online pénztárcákat, mint például a Skrill és a Neteller. A minimális befizetési összeg Ft5250, ami megfizethető a legtöbb játékos számára. A kifizetések gyorsak és megbízhatóak, a legtöbb tranzakciót néhány munkanapon belül feldolgozzák.

Licenc és biztonság

A kaszinó a Curaçao Gaming Authority által engedélyezett, ami biztosítja a tisztességes játékfeltételeket és a játékosok adatainak védelmét. A weboldal modern titkosítási technológiákat alkalmaz, hogy megvédje a játékosok személyes és pénzügyi adatait. Ezen felül a kaszinó elkötelezett a felelős játékszervezés mellett, és különféle eszközöket kínál a játékosok számára, hogy kontrollálják játékos tevékenységüket.

Mobil játék

A NineWin Casino kaszinó mobilbarát weboldallal rendelkezik, amely lehetővé teszi a játékosok számára, hogy útközben is élvezhessék kedvenc játékaikat. Az oldal optimalizált minden típusú mobil eszközre, legyen az okostelefon vagy tablet, így a játékélmény ugyanolyan dinamikus és szórakoztató, mint a számítógépen. Az egyszerű navigáció és a gyors betöltési idők garantálják a zökkenőmentes játékélményt bármikor és bárhol.

Felelős játék

A NineWin Casino kaszinó nagy hangsúlyt fektet a felelős játékra, és különféle eszközöket biztosít a játékosok számára, hogy ellenőrzés alatt tarthassák játék szokásaikat. A játékosok beállíthatnak fogadási limiteket, önkizárási lehetőségeket, és hozzáférhetnek támogatási forrásokhoz, ha segítségre van szükségük. A kaszinó célja, hogy a játék szórakoztató és biztonságos maradjon minden játékos számára.

  • 3000 játék különféle kategóriákban
  • 100%-os bónusz akár 60,000 Ft-ig
  • 150 ingyen pörgetés az első befizetéskor
  • 35x megforgatási követelmény az üdvözlő bónuszra
  • Mobilbarát felület minden eszközre
  • Biztonságos fizetési módok Magyarországon
JellemzőRészletek
EngedélyCuraçao (CGA)
Játékok száma3000
Minimális befizetésFt5250
Megforgatási követelmény35x
Alapítás éve2023
Weboldal jellemzőiModern weboldal
Regisztrálj most!
Kovács Péter

Kovács Péter több mint 10 éve foglalkozik online kaszinók értékelésével és elemzésével. Számos szaklapban publikált, és szakértelmét a játékosok biztonságának és élményének javítására fordítja. Péter az online szerencsejáték legújabb trendjeit követi, hogy mindig a legfrissebb információkkal lássa el olvasóit.

Csatlakozz a NineWin Casino-hoz még ma!

Ne hagyd ki a fantasztikus bónusz lehetőségeket és a több ezer játékot, amelyeket a NineWin Casino kínál. Kivételes játékélmény és gyors kifizetések várnak rád. Ne maradj le, regisztrálj most!

Játssz most

Játék Kategóriák a NineWin Casino Kaszinóban

KategóriaPéldákSzolgáltatóRTP
Nyerőgépek Starburst, Book of Dead, Gonzo's Quest NetEnt 95% – 96%
Asztali Játékok Blackjack, Rulett, Baccarat Evolution Gaming 97% – 99%
Élő Kaszinó Élő Blackjack, Élő Rulett, Élő Baccarat Pragmatic Play Live 94% – 97%
Videó Póker Jacks or Better, Deuces Wild, Joker Poker Microgaming 96% – 98%
Jackpot Játékok Mega Moolah, Hall of Gods, Divine Fortune NetEnt 92% – 95%
27.08.2026